חיפוש
  • יעל פקלר

מה קורה שמרוב טיפולים אנחנו לא יודעים במה לבחור?

עודכן ב: 8 אוק 2019התקשרה אליי אמא ואמרה לי " אני כבר לא יודעת מה לעשות? כול כך הרבה גישות.. נסינו סוגים שונים של טיפול. בכול פעם שלא הצליח, שוב אותה תחושה של כישלון. הילד ברכיבה על סוסים, בשחייה טיפולית, היינו אצל קאוצר שהבטיח שאחרי שני טיפולים הילד יהיה במקום אחר.. ועדיין אני באופן שבועי נאלצת להגיע לבית הספר "

שמעתי את הצורך שלה מהרגע הראשון- ראשית לעשות סדר. לעצור לרגע את כול הטיפולים. לעצור את העומס הרגשי של ההורים והילד, את העומס הפיזי של מעבר מטיפול לטיפול. הם הגיעו לפגישה- עברתי על האבחונים, סיכומי טיפול. סהכ ילד מטופל והורים שאכפת להם, שיעשו הכול למען הילד שלהם. יצרנו תוכנית מערכתית של פסיכותרפיה התנהגותית קוגניטיבית שבמרכזה כלים להתמודדות עם כעסים, במקביל הדרכת הורים שבה נעבוד על הציפיות שלהם מהילד, החוויה ההורית ואתגרים נוספים. בנוסף בסוף הקיץ אבנה תוכנית לבית הספר להמשך עבודה עם הילד. לא הבטחתי " פתרונות" פלא של פגישה אחת, אלה שינוי שיגיע בעקבות עבודה מערכתית טובה וגיוס של הגורמים.

הורים יקרים תמיד תבדקו מי הם אנשי המקצוע? מה ההכשרה? האם אתם מתחברים לגישה הטיפולית? שינוי אמיתי לוקח זמן. תנו לעצמכם ולילדכם סיכוי אמיתי.

ביחד נעשה שינוי!


#tips #change

2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול